Wynik wyszukiwania

 
MMC Hardmetal Poland zaprasza do włączenia się do akcji oddawania krwi - 19 sierpnia br. w Komornikach k. Środy Śląskiej. zdjęcie

MMC Hardmetal Poland zaprasza do włączenia się do akcji oddawania krwi - 19 sierpnia br. w Komornikach k. Środy Śląskiej.

Kiedy w czerwcu 1946 roku we Wrocławiu utworzono ośrodek krwiodawstwa przy Szpitalu Polskiego Czerwonego Krzyża, przy ul. Poniatowskiego, rozpoczęła się historia krwiodawstwa i krwiolecznictwa w stolicy Dolnego Śląska i w całym regionie.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Społeczna odpowiedzialność biznesu wg SECO/WARWICK zdjęcie

Społeczna odpowiedzialność biznesu wg SECO/WARWICK

SECO/WARWICK, nie zapomniał o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej

 
Fakty o aluminium - czy znasz je wszystkie? zdjęcie

Fakty o aluminium - czy znasz je wszystkie?

Powiedzieć, że aluminium to materiał niezwykły, to jak nie powiedzieć nic.

Czytaj więcej

 
Ostatnie dni bezpłatnej rejestracji na Targi INNOFORM zdjęcie

Ostatnie dni bezpłatnej rejestracji na Targi INNOFORM

Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na wystawę. Aby go odebrać należy wejść na stronę www.innoform.pl i dokonać rejestracji. Warto się jednak pospieszyć – akcja trwa tylko do 14 kwietnia.

Czytaj więcej

 
SECO/WARWICK wspiera ekologię - program SECO/ECO zdjęcie

SECO/WARWICK wspiera ekologię - program SECO/ECO

Światowy Dzień Drwala i Leśnika przypadający w listopadzie, to święto wszystkich tych, którzy dbają o dobrostan lasów. Na jeden dzień do tego zacnego grona dołączyli pracownicy i zarząd świebodzińskiego SECO/WARWICK.

Czytaj więcej

 
Stalprodukt S.A. ODPOWIADA INWESTOROM zdjęcie

Stalprodukt S.A. ODPOWIADA INWESTOROM

Stalprodukt S.A. został wyróżniony przez “Puls Biznesu” i wydawnictwo Bonnier Business Polska tytułem “Odpowiada Inwestorom” za aktywność w programie “Akcja Inwestor”.

Czytaj więcej

 
Grupa SECO/WARWICK pod nowym dowództwem zdjęcie

Grupa SECO/WARWICK pod nowym dowództwem

Mija miesiąc od kiedy Rada Nadzorcza Grupy SECO/WARWICK jednogłośnie zadecydowała o powierzeniu funkcji Prezesa Zarządu Sławomirowi Woźniakowi.

Czytaj więcej

 
Zamet Industry wypłaci 0,18 zł dywidendy na akcję zdjęcie

Zamet Industry wypłaci 0,18 zł dywidendy na akcję

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Zamet Industry SA podjęło w dniu 11 czerwca 2012 roku uchwały dotyczące zatwierdzenia sprawozdań finansowych spółki (skonsolidowanego i jednostkowego), podziału zysku oraz udzielenia absolutorium członkom Zarządu oraz Rady Nadzorczej za rok 2011.

Czytaj więcej

 
WZA Famuru zatwierdziło wypłatę dywidendy zdjęcie

WZA Famuru zatwierdziło wypłatę dywidendy

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FAMUR SA w dniu 21 lipca zaakceptowało wypłatę dywidendy, składającej się z dwóch części: rzeczowej – płatnej akcjami dwóch wprowadzanych na giełdę spółek (PGO SA oraz Zamet Industry SA), a także gotówkowej – uzupełniającej płatności na poczet podatku od dywidendy. Jest to kolejny krok w realizacji strategii Grupy FAMUR, opierającej się na koncentracji na produkcji maszyn górniczych oraz wydzieleniu z Grupy i upublicznieniu niezależnych podmiotów Zamet Industry i Polska Grupa Odlewnicza, specjalizujących się w komplementarnych segmentach przemysłu. Dzień dywidendy ustalono na 16 sierpnia, natomiast dzień wypłaty przypada na 6 września 2011 roku.

Czytaj więcej

 
KGHM Ecoren bez Interferii zdjęcie

KGHM Ecoren bez Interferii

Na rzecz Funduszu Hotele 01, spółki celowej funduszu KGHM I FIZAN, KGHM Ecoren zbył wszystkie akcje giełdowej spółki hotelarskiej Interferie S.A. Rok 2010 mija w Ecorenie pod znakiem kompleksowego porządkowania grupy kapitałowej spółki.

Czytaj więcej

 
KOLORUJEMY - GLOBUS wspiera akcję remontów domów dziecka zdjęcie

KOLORUJEMY - GLOBUS wspiera akcję remontów domów dziecka

Z inicjatywy kibiców różnych klubów, którzy na co dzień także pomagają Domom Dziecka powstała akcja KOLORUJEMY. Tym razem kibice będą działać wspólnie - łącząc siły możemy więcej :) - chcą wyremontować min. 3 Domy Dziecka w 2013.

Czytaj więcej

 
INNOWACJE w DOBREJ FORMIE zdjęcie

INNOWACJE w DOBREJ FORMIE

W Bydgoszczy - sercu polskiej doliny narzędziowej – w dniach 25-27 kwietnia odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego.

Czytaj więcej

 
Śpieszymy z pomocą – eksperymentalne protezy 3D zdjęcie

Śpieszymy z pomocą – eksperymentalne protezy 3D

Firma 3D Master oraz Rabbit Form zajmujące się popularyzacją innowacyjnych technologii spod znaku 3D przyłączyła się do akcji Pomocna dłoń 3D.

Czytaj więcej

 
ODPROWADZANIE CIEPŁA W LAMPACH LEDOWYCH zdjęcie

ODPROWADZANIE CIEPŁA W LAMPACH LEDOWYCH

Przewodność cieplna, wytrzymałość oraz odporność na korozję, w połączeniu z niewielkim ciężarem i możliwością integrowania z profilem elementów inteligentnych, stanowią idealny przepis na doskonałe lampy typu LED. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 29