Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Wynik wyszukiwania

 
Największa inwestycja w historii NPA Skawina! zdjęcie

Największa inwestycja w historii NPA Skawina!

NPA Skawina ma zaszczyt poinformować o zakończeniu największego w swej historii procesu inwestycyjnego.

Czytaj więcej

 
ZA NASZYM SUKCESEM STOI NIEUSTANNY ROZWÓJ zdjęcie

ZA NASZYM SUKCESEM STOI NIEUSTANNY ROZWÓJ

O zbliżającym się Jubileuszu 25-lecia działalności zakładów Hydro Extrusion Poland, czynnikach sukcesu, planowanych zmianach i realizowanych inwestycjach rozmawiamy z Piotrem Wielińskim, Prezesem Zarządu spółki oraz Katarzyną Piekarską, Dyrektorem Sprzedaży.  

Czytaj więcej

 
Alumeco otworzyło nowe Centrum cięcia poprzecznego kręgów - dążymy do zwiększenia wydajności i elastyczności zdjęcie

Alumeco otworzyło nowe Centrum cięcia poprzecznego kręgów - dążymy do zwiększenia wydajności i elastyczności

Grupa Alumeco zainstalowała w nową linię Coil Center w Coswig, Niemcy. Zakład ten, jest jedną z największych inwestycji przedsiębiorstwa od kilku lat, co pozwala oferować klientom Alumeco cięcie zwojów na arkusze w różnych długościach.

Czytaj więcej

 
Innowacyjny półciągły piec CAB typu Active Only® z płukaniem próżniowym zdjęcie

Innowacyjny półciągły piec CAB typu Active Only® z płukaniem próżniowym

Kolejna innowacja przemysłowa potwierdza wiodącą pozycję SECO/WARWICK Group. Tym razem, na zamówienie amerykańskiego producenta części samochodowych, Grupa dostarczyła pierwszy taki na świecie piec półciągły CAB  typu Active Only® z płukaniem próżniowym. Jest to jednocześnie pierwszy piec i największa do tej pory inwestycja w sprzęt amerykańskiego producenta.

Czytaj więcej

 
Tata Steel: Inwestycja 12 milionów euro we francuską stalownię zdjęcie

Tata Steel: Inwestycja 12 milionów euro we francuską stalownię

Firma Tata Steel zainwestuje ponad 12 milionów euro (10 milionów GBP) w nową technologię umożliwiającą produkcję dłuższych szyn kolejowych w stalowni we Francji.

Czytaj więcej

 
Linia pieców komorowych REMIX – polska jakość u francuskiego Klienta zdjęcie

Linia pieców komorowych REMIX – polska jakość u francuskiego Klienta

W kwietniu br. REMIX S.A. zakończył instalację linii technologicznej opartej na bazie elektrycznych pieców komorowych do obróbki cieplnej odkuwek matrycowych. Inwestycja została zrealizowana dla francuskiego oddziału grupy ForgeX należącego do holdingu METCA.

Czytaj więcej

 
Od czego zależą koszty budowy hal stalowych? zdjęcie

Od czego zależą koszty budowy hal stalowych?

Budowa hali stalowej dla większości inwestorów to poważna inwestycja i wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Ważne jest, aby na etapie tworzenia koncepcji obiektu wszystkie jego elementy były przemyślane i zgodne z jego programem funkcjonalno-użytkowym, a co za tym idzie koszty wykonania obiektu były adekwatne do jego przeznaczenia.

Czytaj więcej

 

Jak oszacować potencjalne korzyści z wdrożenia systemu PDM?

Przedsiębiorstwa, które zastanawiają się nad zakupem systemu PDM, czyli biznesowej platformy gromadzącej dane o produkcie, metodach jego wytwarzania oraz zasobach technologicznych, często zastanawiają się jakie mierzalne korzyści przyniesie ta inwestycja.

Czytaj więcej

 
Najnowsza inwestycja Promotechu- obrabiarka gigant zdjęcie

Najnowsza inwestycja Promotechu- obrabiarka gigant

Jest w pełni zautomatyzowana, bardzo precyzyjna i wydajna. W nowej hali produkcyjnej Promotechu zamontowana została supernowoczesna, sterowana numerycznie obrabiarka japońskiej firmy Mazak.

Czytaj więcej

 

Miedź to dobra inwestycja

Opinia, że miedź jest droga w zastosowaniu, okazuje się mitem.  Instalatorzy proponując system ogrzewania podłogowego czy instalacje ciepłej i zimnej wody zwykle porównują tylko cenę jednego metra rury, co często wprowadza w błąd inwestorów.

Czytaj więcej

 
Innowacyjna technologia cięcia blach w ełckiej podstrefie SSSE zdjęcie

Innowacyjna technologia cięcia blach w ełckiej podstrefie SSSE

Blisko 32 mln zł kosztowała najnowsza inwestycja producenta stalowych wyrobów płaskich – firmy Serwistal z Ełku. Dzięki niej spółka ma szansę zaistnieć na nowych rynkach m.in. kolejowym.

Czytaj więcej

 
5. Targi TOOLEX - kolejny wzrost i dobra inwestycja zdjęcie

5. Targi TOOLEX - kolejny wzrost i dobra inwestycja

Liderzy branży obróbki metalu już w trakcie trwania targów TOOLEX, 2-4 października 2012 zadeklarowali chęć udziału w kolejnej edycji. To wszystko za sprawą bardzo udanego jubileuszu Targów, podczas którego organizatorzy postawili wysoką poprzeczkę.

Czytaj więcej

 
Mécanat Précision nabywa 5-osiowe centrum frezowania Huron MX 12 M zdjęcie

Mécanat Précision nabywa 5-osiowe centrum frezowania Huron MX 12 M

Mécanat Précision, firma z grupy Euclide Industrie, właśnie uruchomiła 5-osiowe centrum frezarskie Huron MX 12 M. To wszechstronne urządzenie umożliwia kompleksową obróbkę części przeznaczonych do stosowania w przemyśle lotniczym i energetycznym.

Czytaj więcej

 
Szkolenia pracowników to inwestycja w rozwój firmy zdjęcie

Szkolenia pracowników to inwestycja w rozwój firmy

W większości krajów od wielu lat obserwuje się niesłabnące zapotrzebowanie na edukację, w tym na podwyższanie kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw, determinowane zawrotnym tempem postępu technologicznego i coraz ostrzejszą walką konkurencyjną.

Czytaj więcej

 
Budowa dekantera w odlewni Victaulic Polska zdjęcie

Budowa dekantera w odlewni Victaulic Polska

W ciągu ostatnich kilku lat, odlewnia żeliwa Victaulic w Drezdenku zrealizowała szereg inwestycji  przyczyniających się do ograniczenia szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne. Następnym krokiem jest budowa dekantera, który oczyszcza wodę przed wprowadzeniem jej do rzeki.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 118