Artykuł Dodaj artykuł

W sercu polskiej doliny narzędziowej

Znakomita wiadomość dla branży narzędziowej w Polsce! W dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.  

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM
Bydgoszcz, 25-27 kwietnia 2017 r.

Logo Targów INNOFORMZnakomita wiadomość dla branży narzędziowej w Polsce! W dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

– Nie bez powodu INNOFORM nazwaliśmy targami kooperacyjnymi. Chcielibyśmy, aby cykliczna impreza była nie tylko miejscem, gdzie można zobaczyć, co oferują firmy z naszej branży, ale przede wszystkim okazją do nawiązania współpracy, znalezienia kooperantów, podwykonawców, klientów, uruchomienia wspólnych innowacyjnych projektów – zapowiada Katarzyna Meger, prezes Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, pomysłodawcy wydarzenia.

Imprezie towarzyszyć będą konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. Co ważne, wydarzenie zostanie zorganizowane przez Targi w Krakowie Sp. z o.o., które od ponad 20 lat z powodzeniem organizują Międzynarodowe Targi EUROTOOL® – jedno z ważniejszych spotkań branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Jako doświadczony organizator targów tej branży zapewnimy najwyższy poziom biznesowych spotkań. Znakomita lokalizacja, nowoczesny obiekt oraz zaangażowanie uznanych partnerów to atuty, dzięki którym Targi INNOFORM mogą stać się ważnym wiosennym wydarzeniem branży narzędziowej – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Światowy poziom wystawy

Na taki obiekt, jak Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, region kujawsko-pomorski – od lat przodujący w Polsce i Europie w dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych – czekał od dawna. Dziś jest on jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Polsce.  Zakończenie budowy było naturalnym impulsem do zorganizowania targów kooperacyjnych dla branży narzędziowo - przetwórczej pod nazwą INNOFORM.

Przestronne, wykonane według światowych trendów Centrum zapewni najwyższy poziom targowych spotkań. Do dyspozycji gości zostanie oddane obszerne lobby, hala wystawiennicza z nieograniczoną słupami konstrukcyjnymi przestrzenią o powierzchni 11.000 m2. System kanałów medialnych, nośność podłogi – 100 kPa/m2 -  oraz przestronne bramy wjazdowe do hali umożliwiają łatwy montaż i demontaż ponadgabarytowych i ciężkich eksponatów.

Gwarancja jakości

Wysoki poziom merytoryczny oraz program towarzyszący Międzynarodowych Targów INNOFORM zapewni Bydgoski Klaster Przemysłowy – wiodąca organizacja w regionie - zrzeszająca szereg firm z  branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz wiele instytucji okołobiznesowych. Współpraca z Targami w Krakowie gwarantuje najwyższą jakość targowych spotkań.

Profil wystawców

Do udziału w Targach zostaną zaproszeni przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy: narzędzi specjalnych i skrawających; technologii, obrabiarek i urządzeń do obróbki ubytkowej; łączenia i powlekania metali; obróbki powierzchniowej i wykańczającej; technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych; dostawcy materiałów i surowców: stali, półfabrykatów, siłowników, normaliów, osprzętu elektrycznego; oprzyrządowania technologicznego; przyrządów i urządzeń pomiarowo-kontrolnych; specjalistycznego oprogramowania; środków smarnych i chłodziw technologicznych. Ofertę dopełnią firmy świadczące usługi z zakresu obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.