Artykuł Dodaj artykuł

Wracamy ze zdwojoną siłą - 2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

Targi INNOFORM® to najlepiej sprofilowane wydarzenie organizowane dla przemysłu narzędziowo-przetwórczego, które na stałe zagościło w kalendarzu przedstawicieli tej branży. 

 

Innoform 2018

24-26 kwietnia 2018 r., Bydgoszcz

Targi INNOFORM® to najlepiej sprofilowane wydarzenie organizowane dla przemysłu narzędziowo-przetwórczego, które na stałe zagościło w kalendarzu przedstawicieli tej branży.

Bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii podczas premierowej edycji przełożyły się na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie Firm. To właśnie na te Targi czekała cała branża!

Na pięć miesiecy przed inauguracją drugiej edycji Targów INNOFORM® udział w wydarzeniu potwierdziły czołowe Firmy z branży. Pełna lista Wystawców dostępna jest na stronie internetowej: www.innoform.pl

Targi INNOFORM® to także doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Już dzisiaj zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, którego areną stało się Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze – jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce.

Więcej informacji na: www.innoform.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.