Artykuł Dodaj artykuł

Linia CAB od SECO/WARWICK dla Jiangsu RIDEA - chińskiego producenta wymienników ciepła pojazdów ciężarowych

Koncern Jiangsu RIDEA zamówił od SECO/WARWICK linię CAB przeznaczoną do lutowania aluminium.

Koncern Jiangsu RIDEA zamówił od SECO/WARWICK linię CAB przeznaczoną do lutowania aluminium.

Linia CAB do lutowania aluminium dla branży motoryzacyjnej

Urządzenie dla tego producenta wymienników ciepła, do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, statków i agregatów prądotwórczych, przeznaczone będzie do lutowania chłodnic i znacząco zwiększy jego wydajność w zakresie produkcji wielkogabarytowych chłodnic przeznaczonych do samochodów dostawczych.

Zamówiona linia SECO/WARWICK do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB) będzie się składać z: konwekcyjnej komory wstępnego podgrzewania, pieca radiacyjnego, pieca do odladzania oraz komory końcowego chłodzenia. Cały system zostanie wyposażony w dedykowany system sterowania.

Podobne urządzenia pracują w innych chińskich firmach, zwiększając ich możliwości produkcyjne. Zamówienie linii CAB przez odbiorcę z tego samego obszaru oznacza, że urządzenia doskonale spełniają swoją rolę i mają renomę lokalną.

Dostawa pieca zaplanowana jest na lipiec tego roku.

Technologia CAB stworzona do produkcji wymienników ciepła

Lutowanie aluminium w Atmosferze Ochronnej (CAB) jest technologią pierwszego wyboru w produkcji aluminiowych wymienników ciepła w przemyśle motoryzacyjnym.

„Jesteśmy jednym z czołowych producentów linii przeznaczonych do lutowania wymienników ciepła. To dzięki naszym piecom powstają chłodnice samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych czy agregatów prądotwórczych. Jeśli chodzi o branżę auto-moto, to chłodnice produkowane w naszych urządzeniach zasilają wszystkie czołowe koncerny motoryzacyjne – mówi Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w SECO/WARWICK.

„Nasze specjalistyczne linie do lutowania w technologii CAB (Lutowanie w Atmosferze Ochronnej) pracują także dla przemysłu HVAC – klimatyzacji i chłodnictwa, pozwalają znacząco zredukować emisję CO2 oraz koszty wynikające z ocieplenia klimatu i ochrony środowiska, a to obecnie ogromna przewaga, która pozwala realnie obniżać koszty producentów” – dodaje P. Skarbiński.

„Od kilku lat obserwowaliśmy ofertę SECO/WARWICK na chińskim rynku. Wiemy, że wielu czołowych producentów wymienników ciepła korzysta z rozwiązań do lutowania aluminium tego producenta. Mając na uwadze nienaganną opinię i lokalne rekomendacje zdecydowaliśmy się wybrać sprawdzonego dostawcę o wysokiej renomie. Takim jest SECO/WARWICK, który poprzez swoją technologię pomoże nam zwiększyć produkcję oraz podnieść jej wydajność. Kluczem do sukcesu tego konkretnego urządzenia jest niezawodność pracy w niemal niewymagajacym przerw technologicznych systemie 24/7, efektywność oraz wysoka powtarzalność produkcji.. SECO/WARWICK na rynku chińskim w zakresie urządzeń do lutowania aluminium, to w mojej ocenie, firma pierwszego wyboru” – tłumaczy Wenchao Xing, Prezes Jiangsu RIDEA.

SECO/WARWICK w państwie środka

SECO/WARWICK, jako oddział, działa na chińskim rynku od 2010 roku. Rozpoczął swą działalność właśnie od urządzeń do lutowania aluminium w atmosferze kontrolowanej. W ciągu 12 lat działalności na tym rynku SECO/WARWICK sprzedał wiele linii CAB wykorzystywanych do produkcji wymienników ciepła różnego rodzaju. Spółka cieszy się w Chinach doskonałą reputacją.

Tak jak i zasłużoną reputacją cieszy się Jiangsu RIDEA. Specjalizujący się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie chłodnic do różnych silników. Do jego flagowych produktów należą chłodnice wodne, międzystopniowe oraz chłodnice oleju. Produkty stosowane są m.in. w agregatach prądotwórczych, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, samochodach, statkach, czy w sprzęcie wykorzystywanym w przemyśle energetycznym. Roczna zdolność produkcyjna aluminiowych i miedzianych wymienników ciepła wynosi 300 tysięcy sztuk. Większość produkcji trafia na rynek lokalny. Jiangsu RIDEA podobnie jak SECO/WARWICK wyznaje filozofię biznesową opartą o takie wartości jak uczciwość, praca zespołowa, wydajność i innowacyjność.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.