Artykuł Dodaj artykuł

Rozwiązanie SECO/WARWICK trafi do słowackiej fabryki

SECO/WARWICK dostarczy linię ciągłą CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła. Urządzenie będzie pracować w fabryce na Słowacji.

SECO/WARWICK dostarczy linię ciągłą CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła. Urządzenie będzie pracować w fabryce na Słowacji.

Lutowanie aluminium w fabryce na Słowacji| SECO/WARWICK Group

Klientem jest europejski producent specjalizujący się w produkcji nowoczesnych i wydajnych wymienników ciepła. Rozwiązanie, które wybrał Partner, sprosta wyzwaniom produkcyjnym związanym z procesem lutowania i pozwoli zwiększyć produkcję.

Specjaliści od lutowania wymienników ciepła

Linia ciągła do lutowania w atmosferze ochronnej jest pierwszym zamówieniem tego klienta od SECO/WARWICK. Rozwiązanie CAB będzie służyć do masowej produkcji różnych wymienników ciepła. Nowa linii CAB uwzględnia nowoczesne rozwiązania obejmujące zarówno niezawodność jak i oszczędność energii oraz wymagania środowiskowe. Projekt jest rozwiązaniem, które wyróżnia się pełną automatyką oraz niezawodnością produkcji w systemie ciągłym. Urządzenie zostaną dostarczone z gazowymi systemami grzejnymi. Jednak konstrukcja będzie przystosowana do późniejszej ewentualnej modyfikacji na grzanie w pełni elektryczne.

„To kolejny Partner z sektora motoryzacyjnego, który decyduje się na zakup naszej linii ciągłej do lutowania aluminium. Jeśli chodzi o linie CAB do produkcji wymienników ciepła, to jesteśmy zdecydowanie firmą pierwszego wyboru z uwagi na bogate doświadczenie oraz reputację naszą i oferowanych urządzeń. Linie CAB „made in SECO/WARWICK” pracują na pięciu kontynentach w najbardziej znanych zakładach motoryzacyjnych, współpraca z największymi markami, dynamiczny rozwój rynku, wyzwania technologii przyszłości sprawiają, że nieustannie się rozwijamy i bierzemy udział w rozwoju tego sektora” – powiedział Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie SECO/WARWICK.

Profesjonaliści w zakresie lutowania aluminium

Linie CAB zaprojektowane przez SECO/WARWICK wyróżnia doskonała równomierność rozkładu temperatury na całej szerokości taśmy. Dodatkową wartością systemu jest unikatowa konstrukcja konwekcyjnej komory nagrzewu, sekcji kurtyn i komór chłodzenia. Cały projekt jest efektem współpracy SECO/WARWICK z największymi koncernami branży motoryzacyjnej.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.