Artykuł Dodaj artykuł

Rozwiązanie SECO/WARWICK trafi do słowackiej fabryki

SECO/WARWICK dostarczy linię ciągłą CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła. Urządzenie będzie pracować w fabryce na Słowacji.

SECO/WARWICK dostarczy linię ciągłą CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła. Urządzenie będzie pracować w fabryce na Słowacji.

Lutowanie aluminium w fabryce na Słowacji| SECO/WARWICK Group

Klientem jest europejski producent specjalizujący się w produkcji nowoczesnych i wydajnych wymienników ciepła. Rozwiązanie, które wybrał Partner, sprosta wyzwaniom produkcyjnym związanym z procesem lutowania i pozwoli zwiększyć produkcję.

Specjaliści od lutowania wymienników ciepła

Linia ciągła do lutowania w atmosferze ochronnej jest pierwszym zamówieniem tego klienta od SECO/WARWICK. Rozwiązanie CAB będzie służyć do masowej produkcji różnych wymienników ciepła. Nowa linii CAB uwzględnia nowoczesne rozwiązania obejmujące zarówno niezawodność jak i oszczędność energii oraz wymagania środowiskowe. Projekt jest rozwiązaniem, które wyróżnia się pełną automatyką oraz niezawodnością produkcji w systemie ciągłym. Urządzenie zostaną dostarczone z gazowymi systemami grzejnymi. Jednak konstrukcja będzie przystosowana do późniejszej ewentualnej modyfikacji na grzanie w pełni elektryczne.

„To kolejny Partner z sektora motoryzacyjnego, który decyduje się na zakup naszej linii ciągłej do lutowania aluminium. Jeśli chodzi o linie CAB do produkcji wymienników ciepła, to jesteśmy zdecydowanie firmą pierwszego wyboru z uwagi na bogate doświadczenie oraz reputację naszą i oferowanych urządzeń. Linie CAB „made in SECO/WARWICK” pracują na pięciu kontynentach w najbardziej znanych zakładach motoryzacyjnych, współpraca z największymi markami, dynamiczny rozwój rynku, wyzwania technologii przyszłości sprawiają, że nieustannie się rozwijamy i bierzemy udział w rozwoju tego sektora” – powiedział Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie SECO/WARWICK.

Profesjonaliści w zakresie lutowania aluminium

Linie CAB zaprojektowane przez SECO/WARWICK wyróżnia doskonała równomierność rozkładu temperatury na całej szerokości taśmy. Dodatkową wartością systemu jest unikatowa konstrukcja konwekcyjnej komory nagrzewu, sekcji kurtyn i komór chłodzenia. Cały projekt jest efektem współpracy SECO/WARWICK z największymi koncernami branży motoryzacyjnej.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.