Artykuł Dodaj artykuł

Huczne podsumowanie 30-lecia, czyli Jubileuszowa Gala Hydro Extrusion

Rok 2022 jest dla Hydro Extrusion wyjątkowy. Firma obchodzi bowiem jubileusz 30-lecia działalności na polskim rynku.

Jubileuszowa Gala Hydro Extrusion

Gala Jubileuszowa Hydro
fot. Hydro

Rok 2022 jest dla Hydro Extrusion wyjątkowy. Firma obchodzi bowiem jubileusz 30-lecia działalności na polskim rynku. To zatem idealny czas na dokonanie szerszych podsumowań, omówienie planów dalszego rozwoju, a także… okazja do wspólnej zabawy. A każdy z tych punktów należał do agendy uroczystej Gali Jubileuszowej Hydro, która odbyła się 13 października w Łodzi.

Chwila refleksji

Już od ponad trzech dekad Hydro Extrusion zmienia spojrzenie inwestorów na rozwiązania aluminiowe, dostarczając je dziesiątkom klientów z wielu branż. Kiedy firma uruchamiała swoje zakłady w Trzciance, Łodzi czy Chrzanowie, miała ambitne plany związane z jej rozwojem. Dzięki innowacyjnym produktom, stałemu rozbudowywaniu parków maszynowych oraz licznym kampaniom edukacyjnym osiągnęła pozycję lidera rynku ALU w Polsce. I to właśnie ta podróż była jednym z głównych tematów, jakie zostały poruszone podczas uroczystej Gali, zorganizowanej w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi, którą poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Tomasz Kammel.

Niezwykle doceniamy drogę, jaką przeszliśmy od momentu rozpoczęcia działań na polskim rynku. Podczas Gali przedstawiciele Zarządu Hydro wygłosili prezentację, w której pokazali pracownikom i gościom, jak krok po kroku wspinaliśmy się coraz wyżej, inwestując w nowe rozwiązania produkcyjne, otwierając kolejne zakłady czy wdrażając innowacje, wśród których należy wymienić m.in. ekologiczne prasy czy park solarny w Trzciance. To był także doskonały moment, aby podziękować naszym pracownikom za ich wkład w rozwój naszej firmy. Taka nostalgiczna podróż w przeszłość daje pewną perspektywę, pozwala docenić to, co do tej pory osiągnęliśmy i z optymizmem spojrzeć w przyszłość. - mówi Łukasz Winiarek, Dyrektor Zarządzający Hydro Components Łódź.

Łukasz Winiarek, Dyrektor Zarządzający Hydro Components Łódź.Łukasz Winiarek, Dyrektor Zarządzający Hydro Components Łódź.

 

Jako że nie samą pracą żyje człowiek, Gala stanowiła także doskonałą okazję do zabawy i wspólnego świętowania. A działo się naprawdę wiele.

Moc atrakcji

Wybitni artyści i zapadające w pamięć występy – tak w skrócie można podsumować tę część Gali. W pierwszej kolejności jedyne w swoim rodzaju show sypania piaskiem zaprezentowała zwyciężczyni 6. edycji programu „Mam talent!” Tatiena Galitsyna. Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się pianista i satyryk Waldemar Malicki, który wywoływał wśród gości salwy śmiechu, a jednocześnie wzbudzał ich podziw swoimi wirtuozerskimi zdolnościami muzycznymi. Kolejnym, niezwykle widowiskowym punktem na liście atrakcji był spektakl zespołu tańca współczesnego Art Color Ballet. Następnie pieczę nad uczestnikami Jubileuszu przejął znany dziennikarz muzyczny i DJ – Hirek Wrona.

Gala Jubileuszowa Hydrofot. Hydro
Gala Jubileuszowa Hydrofot. Hydro
Gala Jubileuszowa Hydrofot. Hydro

Gala Jubileuszowa Hydro
fot. Hydro

 

Ta wyjątkowa Gala stanowiła doskonałą puentę ostatnich trzech dekad Hydro w Polsce. Cieszymy się, że mogliśmy w świetnej atmosferze spędzić razem czas i świętować nasz jubileusz. Dziękujemy wszystkim, których mieliśmy przyjemność gościć. To zaszczyt być częścią tak zgranego zespołu, stanowiącego fundament każdego sukcesu naszej firmy. - mówi Piotr Wieliński, Dyrektor Zarządzający Hydro Extrusion Poland.

Piotr Wieliński, Dyrektor Zarządzający Hydro Extrusion Poland.Piotr Wieliński, Dyrektor Zarządzający Hydro Extrusion Poland.

 

Hydro nie zwalnia jednak tempa. Planowane są wdrożenia kolejnych, prośrodowiskowych innowacji, które z pewnością sprawią, że rozwój firmy będzie stale przyspieszał. Następne jubileuszowe gale są zatem tylko kwestią czasu.

Artykuł został dodany przez firmę

Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej specyficzne wymagania klienta w zakresie profili aluminiowych. Dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.