Artykuł Dodaj artykuł

Azjatyckie doniesienia SECO/WARWICK

SECO/WARWICK aktywnie działa na chińskim rynku i co roku sprzedaje, globalnym przedsiębiorstwom z tego regionu, dziesiątki urządzeń do obróbki cieplnej metali.

SECO/WARWICK aktywnie działa na chińskim rynku i co roku sprzedaje, globalnym przedsiębiorstwom z tego regionu, dziesiątki urządzeń do obróbki cieplnej metali.

Linia ciągła EV/CAB piece SECO/WARWICK

Kolejny dostawca wymienników ciepła z linią CAB od SECO/WARWICK

Jeden z chińskich (globalnych i znaczących) graczy zamówił linię CAB do lutowania wymienników ciepła od SECO/WARWICK. Linia została zaprojektowana specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych.

„Tylko w tym roku linie CAB do lutowania wymienników ciepła znalazły już kilkunastu nowych odbiorców na rynku chińskim. Linia EV/CAB – podbija rynek doskonałą równomiernością temperatury na całej szerokości taśmy, dostosowaniem do wysokich wymagań przemysłu motoryzacyjnego oraz niezawodnością i jakością. Rynkowe rekomendacje i liczne wdrożenia potwierdzają słuszność wyboru tej sprawdzonej linii EV/CAB. Jesteśmy liderem tego segmentu i bardzo cieszy, że kolejny Partner zaufał naszej technologii” – mówi Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w SECO/WARWICK.

Czternasty piec SECO/WARWICK dla chińskiego partnera

Inna chińska spółka z branży wymienników ciepła (notowana na giełdzie) zamówiła kolejne, już czternaste, urządzenie marki SECO/WARWICK.

„Współpraca z tym partnerem trwa kilkanaście lat i w tym okresie dostarczyliśmy wiele, różnych urządzeń. Obecne zamówienie to nowoczesna linia CAB, która jest efektem współpracy i doświadczeń z partnerami m.in. z producentami wymienników ciepła. Dzięki relacjom, naszemu doświadczeniu oraz technologicznemu zapleczu, osiągnęliśmy poziom trudno dostępny dla naszych konkurentów. Mamy jeden z najlepszych na rynku produktów w tym segmencie, a potwierdzają to liczne zamówienia” – dodaje P. Skrabiński

Najnowsza linia CAB dla tego klienta, została zaprojektowana specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych.

SECO/WARWICK mocno stąpa po chińskim rynku

Od początku roku, liczba zamówień na urządzenia do lutowania w atmosferze ochronnej, rośnie w tempie geometrycznym. Trzecie zamówienie od innego chińskiego klienta, także dotyczy linii CAB, która będzie wykorzystywana do produkcji skraplaczy i parowników klimatyzacji.

W pierwszej połowie 2022 roku zamówienia złożył także Jiangsu RIDEA specjalizujący się w produkcji wymienników ciepła (do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, statków i agregatów prądotwórczych). Rozwiązanie do lutowania chłodnic znacząco zwiększy wydajność spółki w zakresie produkcji wielkogabarytowych chłodnic przeznaczonych do samochodów dostawczych.

Na rosnące potrzeby odpowiada lokalna produkcja SECO/WARWICK, która pozwala szybciej dostarczać linie CAB na azjatycki rynek. Dwie linie CAB marki SECO/WARWICK zamówiły także chińskie zakłady SOUZHOU RETEK, a służyć one będą lutowaniu chłodnic baterii samochodowych o dużych gabarytach.

SECO/WARWICK, jako oddział, działa na chińskim rynku od 2010 roku i w ciągu tych lat, Grupa sprzedała wiele linii CAB wykorzystywanych do produkcji wymienników ciepła różnego rodzaju. Można śmiało powiedzieć, że SECO/WARWICK mocno stąpa po chińskim rynku i cieszy się doskonałą reputacją.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.