Wynik wyszukiwania

 
Spawalnictwo nowoczesne czyli jakie? Międzynarodowy Kongres MIS i Targi ExpoWelding w Sosnowcu zdjęcie

Spawalnictwo nowoczesne czyli jakie? Międzynarodowy Kongres MIS i Targi ExpoWelding w Sosnowcu

Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza w Sosnowcu, połączona z Targami ExpoWelding jest najważniejszym spotkaniem przedstawicieli branży spawalniczej.

Czytaj więcej

 
ExpoWELDING 2020 – największe targi spawalnicze w Europie Środkowo-Wschodniej! zdjęcie

ExpoWELDING 2020 – największe targi spawalnicze w Europie Środkowo-Wschodniej!

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tradycyjnie od blisko dwunastu lat w sosnowieckim Expo Silesia specjaliści spawalnictwa mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą urządzeń i sprzętu niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu.

Czytaj więcej

 
63. Konferencja Spawalnicza pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI zdjęcie

63. Konferencja Spawalnicza pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 18-20 października 2022 roku Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa organizuje 63. Konferencję Spawalniczą pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Konferencja odbędzie się podczas 8. edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

Czytaj więcej

 
O przyszłości polskiego przemysłu w październiku  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zdjęcie

O przyszłości polskiego przemysłu w październiku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

14. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, 8. edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, konferencje Nowy Przemysł 4.0 oraz Tech and Job. Od 4 do 20 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zaplanowano szereg wydarzeń skierowanych do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych zmianami i przyszłością̨ przemysłu w Polsce.

Czytaj więcej

 
Katowice stolicą innowacyjnego przemysłu. Ruszyła rejestracja na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zdjęcie

Katowice stolicą innowacyjnego przemysłu. Ruszyła rejestracja na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Rozpoczęła się rejestracja na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz towarzyszące mu konferencje: „Nowy Przemysł 4.0” i „Tech and Job”. Najnowsza edycja to kompleksowa prezentacja trendów, rynkowych nowości i technologii, zgodnych z koncepcją przemysłu 4.0. TOOLEX to również spotkania biznesowe decydentów w ramach licznych konferencji, warsztatów i pokazów. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 4-6 października br. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zaprezentuje się ponad 100. wystawców.

Czytaj więcej

 
Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2014 zdjęcie

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2014

W dniach 14-16 października 2014 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2014. Będzie to najważniejsze wydarzenie spawalnicze w środkowo-wschodniej Europie.

Czytaj więcej

 

Osiągnięcia, możliwości i wyzwania branży spawalniczej na Targach ExpoWELDING

W Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING. 

Czytaj więcej

 
Targi ExpoWELDING – spotkanie profesjonalistów w międzynarodowym gronie, za nami zdjęcie

Targi ExpoWELDING – spotkanie profesjonalistów w międzynarodowym gronie, za nami

Prezentację innowacyjnych technologii i nowoczesnych urządzeń do spajania i cięcia metali – te i wiele innych propozycji zobaczyć można było na zakończonych Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING 2012.

Czytaj więcej

 
Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING – prezentacja nowości, branżowa konferencja zdjęcie

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING – prezentacja nowości, branżowa konferencja

Już za kilka miesięcy w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne technologie w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski zdjęcie

Nowoczesne technologie w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski

W dniach 14-16 października 2014 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2014. Było to najważniejsze wydarzenie spawalnicze w środkowo-wschodniej Europie.

Czytaj więcej

 

Trwają przygotowania do Targów ExpoWELDING 2012

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, tworzone wspólnie przez Expo Silesia i Instytut Spawalnictwa z Gliwic, to wydarzenie o charakterze międzynarodowym, doceniane w całej środkowej Europie. Kolejna edycja zaplanowana jest na 16 – 18 października 2012 roku. Tradycyjnie towarzyszyć jej będą branżowe spotkania oraz konkurs Mistrz Spawania

Czytaj więcej

 
56. Konferencja Naukowo-Techniczna: Spawalnictwo - zawsze można więcej zdjęcie

56. Konferencja Naukowo-Techniczna: Spawalnictwo - zawsze można więcej

Organizowana przez Instytut Spawalnictwa konferencja odbędzie się w dniach od 14 do 16 października 2014 roku równocześnie z Międzynarodowymi Targami Spawalniczymi ExpoWelding 2014 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Czytaj więcej

 
Air Products na Targach Expowelding w Sosnowcu zdjęcie

Air Products na Targach Expowelding w Sosnowcu

Firma Air Products (NYSE: APD), największy dostawca gazów technicznych w Polsce, bierze udział w Międzynarodowych Targach Spawalniczych Expowelding, które odbędą się w dniach 19-21 października 2010 r. na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia

Czytaj więcej

 
Kolejna edycja SteelMET 2014 oraz TEZ EXPO 2014 zdjęcie

Kolejna edycja SteelMET 2014 oraz TEZ EXPO 2014

W dniach 14-16 października 2014 roku odbędzie się kolejna edycja Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET 2014 oraz Targów Produkcji i Zastosowania Elementów Złącznych TEZ EXPO 2014.

Czytaj więcej

 
ExpoWELDING - czołowe targi spawalnicze w środkowo-wschodniej Europie zdjęcie

ExpoWELDING - czołowe targi spawalnicze w środkowo-wschodniej Europie

W Expo Silesia trwają przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, które odbędą się w dniach 19-21 października 2010 r. Organizatorami tegorocznych targów, realizowanych pod patronatem Ministra Gospodarki, są Kolport

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27