Artykuł Dodaj artykuł

Najważniejsze wydarzenie w branży CONTROL – TECH już jesienią w Targach Kielce

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, od 25 do 27 września już po raz  osiemnasty odbędą się w Targach Kielce.

 

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH, od 25 do 27 września już po raz  osiemnasty odbędą się w Targach Kielce. Równolegle z nimi będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET. CONTROL – TECH jest znaczącą pozycją w wystawienniczym kalendarzu Targów Kielce.

CONTROL - TECH jest dedykowany nie tylko dla branży przemysłowej techniki pomiarowej, ale również dla sektora badań nieniszczących, umożliwiających uzyskanie informacji o stanie fizycznym, wadach i własnościach badanego obiektu (materiału, wyrobu, konstrukcji) bez spowodowania zmiany jego cech użytkowych.

Zakres branżowy targów Control-Tech obejmuje przyrządy i maszyny pomiarowe, urządzenia pomiarowe specjalnego zastosowania, elementy do urządzeń pomiarowych i badawczych, oprogramowanie do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości czy systemy optyczno-elektroniczne, a także aparaturę analityczną oraz aparaturę do prób nieniszczących.

 

Podczas poprzedniej edycji swoją ofertę na targach CONTROL-TECH zaprezentowali liderzy rynku - 80 wiodących polskich i zagranicznych firm zajmujących się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Targi cieszyły się także zainteresowaniem specjalistów, kontrahentów oraz przedstawicieli świata nauki, którzy szukali na nich nowości branżowych, ciekawych rozwiązań technologicznych oraz okazji do nawiązania relacji biznesowych i pogłębienia wiedzy.

W tym roku zadebiutuje wystawa Recykling Metali Nieżelaznych RECYKLING obejmująca recykling wszystkich metali niezależnych. To ważne zagadnienie, nie tylko dla odlewnictwa ale i dla całej gospodarki. Tematyka targów odlewniczych w 2013 roku obejmie zatem, oprócz dotychczasowego szerokiego zakresu branżowego, także recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych.

W tym roku także zostaje oddane do użytku największe w tej części Polski - Centrum Kongresowe Targów Kielce. Będzie ono dostępne dla klientów już od 28 sierpnia. Centrum Kongresowe na 1000 osób to największa inwestycja w historii Targów Kielce. Koszt budowy to ponad 70 milionów złotych. Obiekt jest innowacyjny i wielofunkcyjny. - Dzięki rozwiązaniom – modułowym salom - stanie się miejscem  organizacji zarówno dużych wydarzeń jak kongresy, koncerty czy konferencje poprzez mniejsze seminaria aż po kameralne wystawy i wernisaże. Największa sala kongresowa przewidziana jest dla 700 osób. Tam znajdzie się także scena z nagłośnieniem koncertowym i możliwością podwieszenia kamer czy nawet najbardziej wymyślnej scenografii. Cztery mniejsze sale konferencyjne po 100 osób również zagwarantują  możliwość dowolnej konfiguracji powierzchni. W nowym Centrum Kongresowym znajdą się również w pełni wyposażone, przestronne Centrum Prasowe, komfortowa Strefa VIP i garderoby dla artystów – dodaje prezes Mochoń.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.