Artykuł Dodaj artykuł

SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

Vector® to najbardziej wszechstronny piec próżniowy w portfolio Grupy SECO/WARWICK. Jednokomorowy model HPGQ ma wiele możliwości użycia w różnych przemysłach, z uwagi na swoją wysoką elastyczność i szerokie zastosowanie w różnych procesach technologicznych, w tym: hartowaniu, odpuszczaniu, wyżarzaniu, lutowaniu i spiekaniu. Ten piec przemysłowy charakteryzuje się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii elektrycznej i gazów procesowych. Produkt dostępny z grafitowymi zaokrąglonymi i płaskimi elementami grzejnymi z grafitową komorą grzejną lub całą metalową komorą grzejną.

Przemysł potrzebuje technologii Vector

Z roku na rok klienci z różnych segmentów przemysłu oczekują większej niezawodności, wydajności i lepszych parametrów obróbki cieplnej, a linia pieców próżniowych Vector® Grupy SECO/WARWICK, spełnia te oczekiwania. Z rozszerzonych możliwości tej technologii korzystają szczególnie producenci narzędzi oraz podzespołów używanych do produkcji maszyn.

Dwa piece Vector HPGQ (o różnych wielkościach) zostały zakupione przez producenta narzędzi i matryc Midwest. Jeden piec przeznaczony głównie do odpuszczania zakupił producent narzędzi tnących i jest to jego trzeci piec typu Vector® zakupiony w ciągu trzech ostatnich lat. Ostatni piec z tej serii trafi do producenta komponentów lotniczych.

Vector® zapewnia mierzalną wartość

Vector® to sztandarowa technologia pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK. Vector® to solidny i wszechstronny jednokomorowy piec wysokociśnieniowy z chłodzeniem w gazie, wykorzystywany do szerokiej gamy procesów obróbki cieplnej elementów używanych zarówno przy produkcji podwozi samolotów, jak i implantów stomatologicznych, a także utwardzanych narzędzi skrawających i który można dostosować do szerokiej gamy zastosowań obróbki cieplnej.

Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM, powiedział:

„Vector® oferuje prawdziwą wartość, którą mogą klienci wykorzystać do poprawy wydajności własnych działów obróbki cieplnej, korzystają z niego także zewnętrzni dostawcy usług obróbki cieplnej. Cztery piece Vector® sprzedane w ciągu zaledwie dwóch miesięcy są potwierdzeniem, że mamy zarówno produkt, jak i zespół wsparcia, które są atrakcyjne dla naszych klientów.”

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.