Artykuł Dodaj artykuł

SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

Vector® to najbardziej wszechstronny piec próżniowy w portfolio Grupy SECO/WARWICK. Jednokomorowy model HPGQ ma wiele możliwości użycia w różnych przemysłach, z uwagi na swoją wysoką elastyczność i szerokie zastosowanie w różnych procesach technologicznych, w tym: hartowaniu, odpuszczaniu, wyżarzaniu, lutowaniu i spiekaniu. Ten piec przemysłowy charakteryzuje się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii elektrycznej i gazów procesowych. Produkt dostępny z grafitowymi zaokrąglonymi i płaskimi elementami grzejnymi z grafitową komorą grzejną lub całą metalową komorą grzejną.

Przemysł potrzebuje technologii Vector

Z roku na rok klienci z różnych segmentów przemysłu oczekują większej niezawodności, wydajności i lepszych parametrów obróbki cieplnej, a linia pieców próżniowych Vector® Grupy SECO/WARWICK, spełnia te oczekiwania. Z rozszerzonych możliwości tej technologii korzystają szczególnie producenci narzędzi oraz podzespołów używanych do produkcji maszyn.

Dwa piece Vector HPGQ (o różnych wielkościach) zostały zakupione przez producenta narzędzi i matryc Midwest. Jeden piec przeznaczony głównie do odpuszczania zakupił producent narzędzi tnących i jest to jego trzeci piec typu Vector® zakupiony w ciągu trzech ostatnich lat. Ostatni piec z tej serii trafi do producenta komponentów lotniczych.

Vector® zapewnia mierzalną wartość

Vector® to sztandarowa technologia pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK. Vector® to solidny i wszechstronny jednokomorowy piec wysokociśnieniowy z chłodzeniem w gazie, wykorzystywany do szerokiej gamy procesów obróbki cieplnej elementów używanych zarówno przy produkcji podwozi samolotów, jak i implantów stomatologicznych, a także utwardzanych narzędzi skrawających i który można dostosować do szerokiej gamy zastosowań obróbki cieplnej.

Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM, powiedział:

„Vector® oferuje prawdziwą wartość, którą mogą klienci wykorzystać do poprawy wydajności własnych działów obróbki cieplnej, korzystają z niego także zewnętrzni dostawcy usług obróbki cieplnej. Cztery piece Vector® sprzedane w ciągu zaledwie dwóch miesięcy są potwierdzeniem, że mamy zarówno produkt, jak i zespół wsparcia, które są atrakcyjne dla naszych klientów.”

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.