Artykuł Dodaj artykuł

Globalny producent sektora motoryzacyjnego zamawia piec próżniowy SECO/WARWICK

SECO/VACUUM, spółka z Grupy SECO/WARWICK, otrzymała zamówienie na 2-barowy piec próżniowy Vector®.

SECO/VACUUM, spółka z Grupy SECO/WARWICK, otrzymała zamówienie na 2-barowy piec próżniowy Vector®. Urządzenie trafi do światowego lidera produkcji części motoryzacyjnych, który zamówił niedawno 6 pieców do odpuszczania na potrzeby zakładu produkcji narzędzi.

poziomy piec próżniowy do hartowania do zwiększenia produkcji

Partner złożył zamówienie na jednokomorowy, poziomy piec próżniowy do hartowania pod wysokim ciśnieniem w celu zwiększenia produkcji w zakresie wyżarzania części wtryskiwaczy paliwa. Nowy piec do obróbki cieplnej dołączy do pieca SECO/VACUUM eksploatowanego już w tym zakładzie od 2002 roku. Jako że nowy piec jest praktycznie identycznym modelem, mają one wspólne części, co pozwoli zoptymalizować zapasy części zamiennych.

„Zamówienia od Partnerów powracających cieszą najbardziej, ponieważ świadczą o wysokiej jakości naszych produktów i działu serwisowego. Wraz z tym piecem liczba próżniowych systemów do obróbki cieplnej dostarczonych do tego klienta w ciągu ostatnich 3 lat sięgnie już 7 urządzeń. Potwierdza to popularne powiedzenie 'Jeśli dbamy o Ciebie, to Ty dbasz o nas.’ Świadomość, że w tych zakładach 20-letni piec nadal doskonale pracuje dzięki naszemu wsparciu, jest bardzo satysfakcjonująca” – powiedział Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM.

Jakość i doskonałe parametry są wpisane w DNA pieców Vector

Nowy piec będzie miał wymiary komory 900 mm x 900 mm x 1200 i pojemność wsadu sięgającą 1500 kg. Został zaprojektowany z myślą o jednorodności temperatury około -12.22°C w celu spełnienia wymagań norm CQI-9 i AMS2750F. Piec będzie wyposażony w najnowocześniejszy układ sterowania SECO/WARWICK dysponujący sterownikiem PLC i systemami SCADA SECO/VACUUM. Dostarczona zostanie również elektryczna ładowarka akumulatorowa umożliwiająca bezpieczne i wygodne czynności załadunku i rozładunku.

Vector® – jednokomorowy, poziomy piec próżniowy SECO/WARWICK – oferuje wiele możliwości. Setki wdrożonych pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK na całym świecie to potwierdzenie wysokiej wydajności i niezawodności tych rozwiązań.

Idealne rozwiązanie obróbki cieplnej dla branży motoryzacyjnej

Jednokomorowy piec próżniowy Vector to wół roboczy w łańcuchu dostaw przemysłu motoryzacyjnego realizujący szeroki zakres procesów, w tym; hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, przesycanie, lutowanie twardego i spiekanie, a także nawęglanie niskociśnieniowe (LPC). W piecu Vector powstają czyste, jednorodne części o wysokiej jakości i powtarzalnej dokładności. Jego wszechstronności dorównuje jedynie jego niezawodność.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.