Artykuł Dodaj artykuł

Producent podzespołów elektronicznych zamówił próżniowy piec grupy SECO/WARWICK do odpuszczania

Światowy producent podzespołów elektronicznych z centrami inżynieryjnymi i fabrykami na całym świecie, kupił od SECO/VACUUM, spółki należącej do Grupy SECO/WARWICK, piec próżniowy do odpuszczania. Urządzenie będzie pracowało w jednym z zakładów klienta w Pensylwanii.

Światowy producent podzespołów elektronicznych z centrami inżynieryjnymi i fabrykami na całym świecie, kupił od SECO/VACUUM, spółki należącej do Grupy SECO/WARWICK, piec próżniowy do odpuszczania. Urządzenie będzie pracowało w jednym z zakładów klienta w Pensylwanii.

Piec próżniowy SECO/WARWICK do odpuszczania

Piec, z komorą o wymiarach 1200 mm x 1200 mm x 1800 mm, będzie służył do wyżarzania miedzianych i stalowych złącz elektrycznych. Nowe urządzenie zagwarantuje dodatkowe moce produkcyjne, aby sprostać ciągle zwiększającemu się popytowi na produkty firmy. Zamówienie obejmuje funkcję turbo chłodzenia zaprojektowaną w celu skrócenia czasu procesu i maksymalizacji przepustowości.

Piece do odpuszczania typu VT mają kompaktową budowę, pracują do temperatury 750°C, wykonują odpuszczanie próżniowe, wyżarzanie, odprężanie oraz inne czyste procesy, takie jak utwardzanie wydzieleniowe.

„Znajdujemy coraz więcej możliwości na rynkach, które zmagają się z dużymi obciążeniami w łańcuchu dostaw. Nasze zadanie obecnie polega na zapewnieniu temu globalnemu dostawcy elektroniki wsparcia, aby mógł w sposób płynny zaspokoić potrzeby swoich klientów. Każdy najmniejszy element jest pomocny i cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu” – powiedział Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM.

Portfolio rozwiązań

Urządzenie do obróbki cieplnej jest często określane jako „rozwiązanie”, a w takich przypadkach, w których problemem do rozwiązania są opóźnienia produkcyjne, łatwo zauważyć podwójne znaczenie tego zwrotu. Cała linia produktów SECO/VACUUM może być uznana za „rozwiązanie”, ponieważ wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o rozwiązaniu specyficznych wyzwań obróbki cieplnej. Urządzenia SECO/VACUUM wykorzystują unikatowe, ale i sprawdzone technologie.

Producenci elektroniki na całym świecie zwracają się do Grupy SECO/WARWICK po różnorodne rozwiązania: od próżniowych pieców do odpuszczania VT po piec próżniowy Vector® oraz CaseMaster Evolution®, jedno- i wielokomorowe piece próżniowe ze zintegrowanymi wysokociśnieniowymi systemami hartowania. Każde wykonane przez SECO/WARWICK rozwiązanie jest zaprojektowane tak, aby działało zgodnie ze swoim przeznaczeniem i spełniało najwyższe standardy jakości.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.