Artykuł Dodaj artykuł

Producent podzespołów elektronicznych zamówił próżniowy piec grupy SECO/WARWICK do odpuszczania

Światowy producent podzespołów elektronicznych z centrami inżynieryjnymi i fabrykami na całym świecie, kupił od SECO/VACUUM, spółki należącej do Grupy SECO/WARWICK, piec próżniowy do odpuszczania. Urządzenie będzie pracowało w jednym z zakładów klienta w Pensylwanii.

Światowy producent podzespołów elektronicznych z centrami inżynieryjnymi i fabrykami na całym świecie, kupił od SECO/VACUUM, spółki należącej do Grupy SECO/WARWICK, piec próżniowy do odpuszczania. Urządzenie będzie pracowało w jednym z zakładów klienta w Pensylwanii.

Piec próżniowy SECO/WARWICK do odpuszczania

Piec, z komorą o wymiarach 1200 mm x 1200 mm x 1800 mm, będzie służył do wyżarzania miedzianych i stalowych złącz elektrycznych. Nowe urządzenie zagwarantuje dodatkowe moce produkcyjne, aby sprostać ciągle zwiększającemu się popytowi na produkty firmy. Zamówienie obejmuje funkcję turbo chłodzenia zaprojektowaną w celu skrócenia czasu procesu i maksymalizacji przepustowości.

Piece do odpuszczania typu VT mają kompaktową budowę, pracują do temperatury 750°C, wykonują odpuszczanie próżniowe, wyżarzanie, odprężanie oraz inne czyste procesy, takie jak utwardzanie wydzieleniowe.

„Znajdujemy coraz więcej możliwości na rynkach, które zmagają się z dużymi obciążeniami w łańcuchu dostaw. Nasze zadanie obecnie polega na zapewnieniu temu globalnemu dostawcy elektroniki wsparcia, aby mógł w sposób płynny zaspokoić potrzeby swoich klientów. Każdy najmniejszy element jest pomocny i cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu” – powiedział Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM.

Portfolio rozwiązań

Urządzenie do obróbki cieplnej jest często określane jako „rozwiązanie”, a w takich przypadkach, w których problemem do rozwiązania są opóźnienia produkcyjne, łatwo zauważyć podwójne znaczenie tego zwrotu. Cała linia produktów SECO/VACUUM może być uznana za „rozwiązanie”, ponieważ wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o rozwiązaniu specyficznych wyzwań obróbki cieplnej. Urządzenia SECO/VACUUM wykorzystują unikatowe, ale i sprawdzone technologie.

Producenci elektroniki na całym świecie zwracają się do Grupy SECO/WARWICK po różnorodne rozwiązania: od próżniowych pieców do odpuszczania VT po piec próżniowy Vector® oraz CaseMaster Evolution®, jedno- i wielokomorowe piece próżniowe ze zintegrowanymi wysokociśnieniowymi systemami hartowania. Każde wykonane przez SECO/WARWICK rozwiązanie jest zaprojektowane tak, aby działało zgodnie ze swoim przeznaczeniem i spełniało najwyższe standardy jakości.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.