Artykuł Dodaj artykuł

Retech dostarczy piec do topienia wiązką elektronów (Advanced Electron Beam (EB) Hearth Melter)

Retech, spółka córka Grupy SECO/WARWICK, rozpoczął produkcję pieca do topienia z pięcioma działami elektronowymi dla stałego partnera z Ameryki Północnej. To kolejna współpraca obu przedsiębiorstw.

Retech, spółka córka Grupy SECO/WARWICK, rozpoczął produkcję pieca do topienia z pięcioma działami elektronowymi dla stałego partnera z Ameryki Północnej. To kolejna współpraca obu przedsiębiorstw.

Retech dla Ameryki Północnej i piec do topienia

Partner był zadowolony z wcześniejszej współpracy, nawiązanych relacji, montażu, jak i eksploatacji pierwszego urządzenia. O kolejnej współpracy zadecydowało doświadczenie Retech oraz wzorowa postawa przy pierwszym kontrakcie. Brak opóźnień w realizacji projektu był w tym wypadku także kluczowy.

„Jesteśmy jedynym dostawcą pieców do topienia próżniowego, który może produkować i montować kompletne urządzenia tego typu w Ameryce Północnej. Jest to możliwe dzięki naszym zintegrowanym działom: R&D, produkcji i montażu w Buffalo. To ogromna zaleta biorąc pod uwagę obecne zakłócenia globalnego łańcucha dostaw oraz związane z tym ryzyko” – powiedział Earl Good, Dyrektor Zarządzający Retech.

Retech bezpiecznym pierwszym wyborem

Współpraca z liderem technologicznym z 60-letnim doświadczeniem, który posiada bogaty magazyn podzespołów i zaopatruje się w części na tym samym kontynencie, pozwala uniknąć wielu czynników ryzyka związanych z łańcuchem dostaw. Retech ma również ogromną przewagę pod kątem posiadania części zamiennych i prowadzenia profesjonalnych usług posprzedażowych. Dlatego jest uważany za dostawcę pierwszego wyboru w zakresie rozwiązań metalurgii próżniowej.

Ten przypadek to potwierdza, ponieważ pomimo, iż klient podjął już kroki zakupu pieca do topienia z pięcioma działami elektronowymi u innego dostawcy, to po zdobyciu doświadczenia współpracy z Retech nad wcześniejszym zamówieniem, postanowił zamówić nowe piece u sprawdzonego dostawcy.

Na decyzję miał także wpływ fakt korzystania wyłącznie z dział elektronowych marki Von Ardenne, będącej niedoścignionym pionierem w branży technologii wiązki elektronowej. Połączenie doświadczenia i wydajności pieców Retech z wiodącą na rynku technologią firmy Von Ardenne sprawia, że piec do topienia wiązki elektronów Retech jest bezkonkurencyjny.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.