Wynik wyszukiwania

 
Vector, lotnictwo, Indie – wspólny mianownik SECO/WARWICK zdjęcie

Vector, lotnictwo, Indie – wspólny mianownik SECO/WARWICK

To indyjskiemu producentowi elementów złącznych – Sundram Fasteners Limited – SECO/WARWICK dostarczy piec próżniowy VECTOR®, który będzie częścią procesu produkującego najwyższej jakości śrub lotniczych.

Czytaj więcej

 
SECO/WARWICK INDIA obchodzi piąte urodziny zdjęcie

SECO/WARWICK INDIA obchodzi piąte urodziny

W maju 2022 roku indyjska spółka córka Grupy SECO/WARWICK® świętuje piątą rocznicę swojego powstania.

Czytaj więcej

 
 Vector® od SECO/WARWICK wyrusza w drogę do Indii zdjęcie

Vector® od SECO/WARWICK wyrusza w drogę do Indii

Hinduski koncern produkujący maszyny paszowe i realizujący rolnicze projekty inżynieryjne „pod klucz” – zamówił od SECO/WARWICK piec próżniowy Vector z pionowym załadunkiem wsadu. Urządzenie będzie wspierać produkcję matryc pierścieniowych i rolek do urządzeń do paletyzacji. Są to części wielu popularnych, wielkogabarytowych maszyn rolniczych.

Czytaj więcej

 
SECO/WARWICK dla branży motoryzacyjnej w Indiach zdjęcie

SECO/WARWICK dla branży motoryzacyjnej w Indiach

W ostatnich latach Indie nazywane są „tygrysami wschodu” rozwijającym motoryzację i są jednym z najbardziej perspektywicznych rynków.

Czytaj więcej

 
Linia CAB SECO/WARWICK wspiera rozwój jednej z najbardziej dynamicznych spółek w Indiach zdjęcie

Linia CAB SECO/WARWICK wspiera rozwój jednej z najbardziej dynamicznych spółek w Indiach

Linia SECO/WARWICK do lutowania w atmosferze ochronnej (CAB) umożliwi Karnavati Car Air Conditioners Pvt. Ltd w Ahmadabadzie (KCPL) produkcję szerokiej gamy produktów wysokiej jakości w ramach realizacji projektu greenfield w Gujarat w Indiach.  

Czytaj więcej

 
India Show na targach ITM Polska zdjęcie

India Show na targach ITM Polska

Indie, które zyskują renomę solidnego i niezwykle efektywnego globalnego dostawcy zaawansowanych technologicznie produktów, pojawią się na tegorocznych targach ITM Polska – pokazie innowacji i technologii, który odbędzie się między 3-6 czerwca w Poznaniu.

Czytaj więcej

 
Na fali wzrostów – 5. edycja FASTENER POLAND® zdjęcie

Na fali wzrostów – 5. edycja FASTENER POLAND®

Dane GUS jednoznacznie pokazują, że w ciągu ostatnich 18 lat polski rynek elementów złącznych wzrósł siedmiokrotnie. Ostatnie dwa lata, które dla wielu gałęzi gospodarki były trudne z powodu pandemii i zerwanych łańcuchów dostaw, paradoksalnie poprawiły jeszcze sytuację polskich firm z branży łączników albo mocowań. Europejscy producenci, którzy spotkali się z problemem braku dostępności produktów z Azji, poszukiwali dostawców zlokalizowanych bliżej ich zakładów. Skorzystały na tym polskie firmy, które mogły zaoferować produkty wysokiej jakości, w przystępnej cenie.

Czytaj więcej

 

Hiszpania, Polska i Indie, kraje, w których Lantek postawił na Dział Badań, Rozwoju i Innowacji

Lantek, światowy lider rozwoju i dostawca zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM i ERP dla sektora obrabiarek CNC, kontynuuje powiększanie działu badań, rozwoju i innowacji w celu dostarczenia najbardziej konkurencyjnego z punktu widzenia technologii produktu, dopasowanego do potrzeb różnych środowisk; w szczególności dla Klientów, których głównym obszarem działalności jest szerokorozumiana obróbka metalu.

Czytaj więcej

 
Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich zdjęcie

Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich

Dziesiątki tysięcy tradycyjnych krzywkowych automatów tokarskich jest wciąż niestrudzenie wykorzystywanych w masowej produkcji zegarków, przemyśle motoryzacyjnym, dentystyce oraz przemysłach elektronicznych na całym świecie.

Czytaj więcej

 
FAMUR na targach w Indiach zdjęcie

FAMUR na targach w Indiach

FAMUR zaprezentuje bogatą ofertę maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego na dynamicznie rozwijającym się rynku górniczym w Indiach. W dniach 28-31 stycznia spółka uczestniczyć będzie w Targach International Mining, Exploration, Mineral Processing Technology & Machinery Exhibition IME 2012, gdzie przedstawi najbardziej innowacyjne urządzenia, które powinny sprawdzić się w wymagających warunkach górniczo-geologicznych Azji. W celu ekspansji eksportowej na tamtym rynku Grupa powołała do życia spółkę FAMUR India Mining Solutions.

Czytaj więcej

 
Pawilon Indyjski na ITM Polska oficjalnie otwarty zdjęcie

Pawilon Indyjski na ITM Polska oficjalnie otwarty

Uroczystym przecięciem wstęgi oraz zapaleniem lampy otwarto dziś w Poznaniu Pawilon Indyjski na targach ITM Polska. Indie są Krajem Partnerskim tegorocznych czerwcowych targów przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Grupa SECO/WARWICK pod nowym dowództwem zdjęcie

Grupa SECO/WARWICK pod nowym dowództwem

Mija miesiąc od kiedy Rada Nadzorcza Grupy SECO/WARWICK jednogłośnie zadecydowała o powierzeniu funkcji Prezesa Zarządu Sławomirowi Woźniakowi.

Czytaj więcej

 
ITM Polska 2011 - największe międzynarodowe targi innowacji zdjęcie

ITM Polska 2011 - największe międzynarodowe targi innowacji

Czechy, Finlandia, Korea Południowa, Rosja, Turcja, Japonia, Tajwan, Australia, Chiny, Dania, Francja, Indie, USA, Wielka Brytania, Portugalia, Tunezja i Ukraina – to tylko niektóre z 32 państw, z których pochodzą wystawcy tegorocznych targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska.

Czytaj więcej

 
3 lutego upływa termin zgłoszeń! zdjęcie

3 lutego upływa termin zgłoszeń!

Wielkim krokami zbliża się termin przyjmowania zgłoszeń na targi ITM Polska! Poznaj powody, dla których warto zgłosić się już teraz! Mamy nadzieję, że poniższy informacje oraz film utwierdzą Cię w przekonaniu, że warto być na ITM!  

Czytaj więcej

 
Zapraszamy do Pawilonu Indyjskiego na ITM Polska zdjęcie

Zapraszamy do Pawilonu Indyjskiego na ITM Polska

Największą w Polsce ekspozycję możliwości przemysłu inżynieryjnego z Indii można oglądać do piątku na MTP w ramach targów ITM Polska 2014. Ponad 100 indyjskich firm z sektora technologicznego i niepowtarzalna okazja do rozszerzenia swojego biznesu. Przedsiębiorco, musisz tu być!

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 33
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.