Artykuł Dodaj artykuł

Globalny dostawca dla przemysłu lotniczego zakupił próżniowy piec do lutowania twardego od SECO/VACUUM

SECO/VACUUM, marka należąca do Grupy SECO/WARWICK, sprzedała piec próżniowy do lutowania aluminium (VAB), międzynarodowemu dostawcy komponentów lotniczych.

SECO/VACUUM, marka należąca do Grupy SECO/WARWICK, sprzedała piec próżniowy do lutowania aluminium (VAB), międzynarodowemu dostawcy komponentów lotniczych.

SECO/WARWICK 2021, SVT, VAB

Piec jest zaprojektowany tak, by spełniał ścisłe wymagania temperaturowe +/-3 stopni C, i zawiera wydajny system wysokiej próżni z pompą dyfuzyjną. Piec jest wyposażony w sześć (6) stref regulacji temperatury i może pomieścić ładunki o wymiarach do 900x700x1200mm (szer. x wys. x dł.).

Nowy piec dołącza do innych pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK zainstalowanych w tym miejscu. Wcześniejsze udane transakcje zbudowały podstawę do wiarygodności, jednak decyzja o wyborze SECO/VACUUM, zależała w równym stopniu od nowszych, sprawdzonych technologii dostawcy i jego podejścia do współpracy w celu dostosowania się do unikalnych wymagań klienta.

Przemysł lotniczy wymaga jakości VAB

Piec VAB umożliwia lutowanie twarde elementów aluminiowych w sytuacjach, w których użycie topnika lutowniczego jest niedozwolone ze względu na możliwość korozji. Dotyczy to szczególnie części używanych w samolotach, gdzie ma to bardzo duże znaczenie. Piec VAB od SECO/VACUUM działa w głębokiej próżni i zapewnia doskonałą jednorodność temperatury, spełniając wymagania klasy 1 wg AMS2750F.

Lutowanie próżniowe aluminium jest szczególnie przydatne w przemyśle lotniczym i kosmicznym ze względu na wysokie wymagania, które muszą zostać spełnione. Dla każdej firmy wykonującej lutowanie aluminium we własnym zakresie lub dla tych zakładów obróbki cieplnej, które współpracują z klientami z branży lotniczej i kosmicznej (szczególnie w zastosowaniach wojskowych) oraz dostawcami komponentów lotniczych, VAB od Grupy SECO/WARWICK jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie w połączeniu z filozofią pracy opartą na współpracy.

Współpraca skutkuje znalezieniem doskonałego rozwiązania

Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM, powiedział: „Znajdujemy coraz więcej możliwości na rynkach niszowych, takich jak VAB, gdzie możemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż szablonowe rozwiązania. Poświęcamy czas na poznanie i dokładne zrozumienie celów i wyzwań firmy, a do ich rozwiązania podchodzimy całym zespołem. O to właśnie chodzi w SECO/VISORY.”

Dostawa planowana jest na początek 2022 r.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.