Artykuł Dodaj artykuł

Globalny dostawca dla przemysłu lotniczego zakupił próżniowy piec do lutowania twardego od SECO/VACUUM

SECO/VACUUM, marka należąca do Grupy SECO/WARWICK, sprzedała piec próżniowy do lutowania aluminium (VAB), międzynarodowemu dostawcy komponentów lotniczych.

SECO/VACUUM, marka należąca do Grupy SECO/WARWICK, sprzedała piec próżniowy do lutowania aluminium (VAB), międzynarodowemu dostawcy komponentów lotniczych.

SECO/WARWICK 2021, SVT, VAB

Piec jest zaprojektowany tak, by spełniał ścisłe wymagania temperaturowe +/-3 stopni C, i zawiera wydajny system wysokiej próżni z pompą dyfuzyjną. Piec jest wyposażony w sześć (6) stref regulacji temperatury i może pomieścić ładunki o wymiarach do 900x700x1200mm (szer. x wys. x dł.).

Nowy piec dołącza do innych pieców próżniowych Grupy SECO/WARWICK zainstalowanych w tym miejscu. Wcześniejsze udane transakcje zbudowały podstawę do wiarygodności, jednak decyzja o wyborze SECO/VACUUM, zależała w równym stopniu od nowszych, sprawdzonych technologii dostawcy i jego podejścia do współpracy w celu dostosowania się do unikalnych wymagań klienta.

Przemysł lotniczy wymaga jakości VAB

Piec VAB umożliwia lutowanie twarde elementów aluminiowych w sytuacjach, w których użycie topnika lutowniczego jest niedozwolone ze względu na możliwość korozji. Dotyczy to szczególnie części używanych w samolotach, gdzie ma to bardzo duże znaczenie. Piec VAB od SECO/VACUUM działa w głębokiej próżni i zapewnia doskonałą jednorodność temperatury, spełniając wymagania klasy 1 wg AMS2750F.

Lutowanie próżniowe aluminium jest szczególnie przydatne w przemyśle lotniczym i kosmicznym ze względu na wysokie wymagania, które muszą zostać spełnione. Dla każdej firmy wykonującej lutowanie aluminium we własnym zakresie lub dla tych zakładów obróbki cieplnej, które współpracują z klientami z branży lotniczej i kosmicznej (szczególnie w zastosowaniach wojskowych) oraz dostawcami komponentów lotniczych, VAB od Grupy SECO/WARWICK jest doskonałym rozwiązaniem, szczególnie w połączeniu z filozofią pracy opartą na współpracy.

Współpraca skutkuje znalezieniem doskonałego rozwiązania

Piotr Zawistowski, Dyrektor Zarządzający SECO/VACUUM, powiedział: „Znajdujemy coraz więcej możliwości na rynkach niszowych, takich jak VAB, gdzie możemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż szablonowe rozwiązania. Poświęcamy czas na poznanie i dokładne zrozumienie celów i wyzwań firmy, a do ich rozwiązania podchodzimy całym zespołem. O to właśnie chodzi w SECO/VISORY.”

Dostawa planowana jest na początek 2022 r.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.