Artykuł Dodaj artykuł

Chiński oddział SECO/WARWICK dostarczy rozwiązanie Grupie ANDRITZ

Austriacki, globalny producent kompletnych linii do produkcji i obróbki taśm walcowanych na zimno, zamówił pionowy piec próżniowy od SECO/WARWICK.

Austriacki, globalny producent kompletnych linii do produkcji i obróbki taśm walcowanych na zimno, zamówił pionowy piec próżniowy od SECO/WARWICK. Pierwszy piec próżniowy w całości wyprodukowany w zakładach w Tianjin Grupy SECO/WARWICK.

Obróbka próżniowa na zimno -taśmy walcowanych | SECO/WARWICK Group

Zamówiony piec, to pionowe urządzenie próżniowe wyposażone w grafitową komorę oraz system chłodzenia gazem. Piec charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami komory – 1500×1500 mm, a maksymalna waga załadunku wynosi 2500 kg. Charakterystyczną cechą urządzenia, która została specjalnie zaprojektowana dla Andritz Chiny, jest obrotowa retorta, która gwarantuje równomierny rozkład temperatury całego wsadu i minimalizuje ryzyko deformacji elementów.

“Pracowaliśmy już z Grupą Andritz, ale tym razem to pierwszy kontrakt z naszym oddziałem chińskim. Zamówiony Vector® do procesów hartowania w gazie, wyprodukowany jest w naszym chińskim zakładzie, co znacznie skraca proces dostawy rozwiązania do klienta. Poza szybkością realizacji projektu (tj. od momentu jego zamówienia do wdrożenia) należy podkreślić zalety lokalnej obsługi oraz komunikacji, które ułatwiają partnerski dialog” – mówi Maciej Korecki, Wiceprezes Segmentu Produktów Próżniowych w Grupie SECO/WARWICK.

Wizja lokalna przed zakupem

Proces zamówienia pionowego pieca próżniowego poprzedziła wizyta przedstawicieli Andritz w chińskim oddziale SECO/WARWICK. Klient odwiedził fabrykę SECO/WARWICK China, a także lokalnych konkurentów w celu zbadania i omówienia technologii. O wyborze SECO/WARWICK zadecydowała profesjonalna obsługa, jakość oraz długoletnia relacja.

Dwaj liderzy

Piec Vector – lider w segmencie pieców próżniowych do obróbki metali, zapewnia precyzyjną kontrolę i jednorodność produktów podczas procesu. To bardzo ważne szczególnie przy produkcji elementów wymagających wyjątkowej jakości. SECO/WARWICK realizując ten projekt opracowało dedykowane dla Partnera rozwiązania, by jeszcze bardziej spełnić wysokie oczekiwania i potrzeby produkcji.

ANDRITZ to światowy lider rynku hydroenergetycznego, przemysłu celulozowo-papierniczego oraz obróbki metali. Notowana na giełdzie Grupa, założona 170 lat temu ma siedzibę w Graz w Austrii. Zatrudnia ponad 27 tysięcy pracowników w 280 lokalizacjach.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.